Przegląd Piosenki Religijnej
Przegląd Piosenki Religijnej

Przegląd Piosenki Religijnej

W ubiegły czwartek, 22 października dwie uczennice naszej szkoły Ola Tryk z klasy 2D i Ania Tłok z 1D reprezentowały naszą szkołę w Przeglądzie Piosenki Religijnej, który odbył się w Zespole Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich w Swarzędzu. Swoje zdolności wokalne zaprezentowało liczne grono uczniów tej szkoły,  a oprócz naszych uczennic, swarzędzkie gimnazja reprezentował jeszcze zespół muzyczny z Gimnazjum w Zalasewie.

Ola, akompaniując sobie na gitarze, wykonała piosenkę „Idziesz zagubiony”, a  Ania utwór „Spełniona nadzieja”. Obie nasze uczennice zaprezentowały się z jak najlepszej strony, a Ania została dodatkowo pochwalona przez p. Dyrektor Annę Cichocką-Majchrzak, która, jak wyznała – miała gęsią skórkę na rękach, słuchając jej śpiewu. Wyraziła nadzieję, że Ania po ukończeniu gimnazjum wybierze ich szkołę, ponieważ częściej chciałaby słuchać jej śpiewu.

My mamy więcej szczęścia i na pewno jeszcze nieraz będziemy mogli posłuchać naszych wokalnie utalentowanych dziewcząt podczas uroczystości szkolnych i różnych konkursów piosenki.

B.S.

Skip to content