NAUCZYCIELNAUCZANY PRZEDMIOT LUB FUNKCJA
Baran AleksandraEdukacja wczesnoszkolna
Białkowski MariuszWychowanie fizyczne
Czajka AgataMatematyka
Diakowicz DorotaInformatyka, wicedyrektor
Dudziński RafałWychowanie fizyczne
Eltmann MagdalenaEdukacja wczesnoszkolna
Filipiak-Cieślak MałgorzataBibliotekarz
Gałązka AnnaJęzyk polski
Georgiew AgataMatematyka
Grześkiewicz Artur Informatyka
Gudełajtis LidiaWychowawca świetlicy
Jagiełło AleksandraTerapeuta pedagogiczny
Jasińska Anna Język angielski
Kalawska RadosławaEdukacja wczesnoszkolna
Kobiela Piotr Chemia, Fizyka
Komisarek MichałJęzyk angielski
Kosowska MagdalenaEdukacja wczesnoszkolna
Kot AnetaJęzyk polski
Kowańdy Justyna Edukacja wczesnoszkolna
Książek-Myślińska JulitaJęzyk angielski
Kubacki BartoszWychowawca świetlicy, Wychowanie fizyczne
Kucharska AnnaMatematyka
Kudzin MonikaWychowanie fizyczne
Kurowska Izabela Historia
Łąkowska PaulinaPsycholog
Maciaszczyk IzabelaPedagog
Madalińska LauraReligia
Malicka EwaReligia
Malinowska JustynaWychowanie fizyczne
Małolepszy MilenaLogopeda
Marosik MonikaWychowawca świetlicy
Michalska MałgorzataWychowawca świetlicy
Nowak MałgorzataMatematyka
Okleja MariolaDoradztwo zawodowe
Perz AnnaPlastyka, technika
Popielska LidiaEdukacja wczesnoszkolna
Rochowiak AnnaEdukacja wczesnoszkolna
Sadykova MarynaPsycholog
Sitarz MarzenaReligia
Stachowiak AgnieszkaEdukacja wczesnoszkolna
Stramowska KatarzynaMuzyka, Edukacja dla bezpieczeństwa
Strycka-Fabrowska KatarzynaBiologia, Wychowanie do życia w rodzinie
Suluk BeataJęzyk polski, Bibliotekarz
Szafirska MonikaPlastyka, wicedyrektor
Szambelan SzymonGeografia, przyroda
Szatkowska RenataEdukacja wczesnoszkolna
Szymkowiak SylwiaEdukacja wczesnoszkolna
Świerczyńska DorotaGeografia, dyrektor
Tomkowiak AnetaJęzyk polski
Trzebniak ArkadiuszJęzyk angielski
Wiatr Aleksander Edukacja wczesnoszkolna
Worotnicka PatrycjaEdukacja wczesnoszkolna, pedagog spec.
Wróblewska GrażynaJęzyk niemiecki
Wróblewska PatrycjaPedagog
Zawadzka BeataWychowawca świetlicy
Zaworska KlaudiaWychowawca świetlicy

 

Skip to content