Szkoła Podstawowa nr 3 w Swarzędzu
Stołówka

Szanowni Państwo,

Od 1 września br. firma WitaMinka świadczyć będzie dla Państwa dzieci usługi gastronomiczne. Jest nam z tego tytułu niezmiernie miło – chcielibyśmy przedstawić naszą firmę oraz zachęcić Państwa do rejestracji swoich maili w aplikacji jemwszkole.pl , poprzez tę aplikację będą mogli Państwo zamawiać posiłki dla swoich dzieci. Menu oraz inne informacje także widoczne będą w aplikacji.

Informacje ogólne

Witaminka S.C. powstała z pasji do gotowania i żywienia dzieci. Jesteśmy miłośnikami zdrowego trybu życia, pomagamy dzieciom odkrywać nowe smaki każdego dnia i uświadamiamy, że odpowiednie odżywianie może być prawdziwą kulinarną przygodą. Naszym priorytetem jest utrzymywanie najwyższego poziomu świadczonych usług gastronomicznych na rzecz naszych partnerów.

Jak działamy?

Menu układane jest przez profesjonalnego dietetyka w oparciu o sprawdzone systemy żywienia. Do przygotowania jadłospisu wykorzystujemy wyłącznie świeże produkty najwyższej jakości. Posiłki składają się z niezbędnych do prawidłowego rozwoju dziecka witamin i minerałów. Produkty, z których korzystamy, są wyselekcjonowane i najwyższej klasy. Nasi doświadczeni kucharze wykorzystują owoce i warzywa kupowane u zaufanych, lokalnych dostawców. Nabiał pozyskujemy od sprawdzonych producentów, a najlepsze gatunki mięs od cenionych hodowców. Aby zachować świeżość przygotowywanych posiłków gotujemy w oparciu o artykuły sezonowe. Dieta, którą oferuje catering Witaminka jest zbilansowana oraz bogata w regionalne,pełnowartościowe składniki.

Standardy i proces – spełniamy wszelkie wymogi stawiane przez Sanepid oraz zasady BHP. Posiłki przygotowywane są każdego dnia w specjalnie wyznaczonym, sterylnym pomieszczeniu, przez kucharzy dbających o higienę miejsca pracy. Nasze produkty przechowujemy w odpowiedni sposób, szczególnie dbając o ich świeżość. Ponadto korzystamy z najwyższej jakości certyfikowanego sprzętu kuchennego.

Dania przygotowywane przez catering Witaminka to gwarancja smaku i pociechy z żywienia.

link do rejestracji: https://forms.gle/UeZmYQE9Pabyc1RcA

Z poważaniem,

Norbert Stołecki

Kierownik Kuchni

W razie problemów z aplikacją proszę kontaktować się z Firmą poprzez adres mailowy

biuro@catering-witaminka.pl.

cennik

gramatura

zestaw I szkoły

zestaw II szkoły

zestaw III szkoły

zestaw IV szkoły

zestaw V jesień szkoły

Skip to content