2D w Liljówce

21.10.2014r. klasa IID wróciła z dwudniowej wycieczki do „Liljówki”. Po dowiezieniu nas na miejsce bryczką, wstępnym rozejrzeniu się po agroturystyce i rozdzieleniu pokoi, poszliśmy na długi spacer, któremu towarzyszyli nasi nowi przyjaciele – pies Goofy i mały czarny kotek – Batman. Po marszu pośród wszelakich pól zjedliśmy pyszny obiad, a zaraz po nim mieliśmy przyjemność integrować się z rodzicami uczestników wycieczki przy wspólnym ognisku oraz grach i zabawach, takich jak kalambury, wspólne śpiewy, itp. Po odjeździe naszych gości i kolacji, odbyła się dyskoteka z mnóstwem dobrej muzyki. Po dyskotece i wieczornej toalecie przy kominku długo gawędziliśmy wraz z nauczycielami-opiekunami do późnych godzin nocnych.

Następnego dnia, zaraz po śniadaniu, udaliśmy się całą grupą do stadniny koni, gdzie każdy z nas miał okazję dosiąść kuca lub duuużo większego konia. Największą uciechę jednak sprawiło nam bieganie i robienie zdjęć na snopkach z siana. Chwilę później zjedliśmy ze smakiem obiad, posprzątaliśmy pokoje i niestety musieliśmy szykowaliśmy się do wyjazdu.

Po dwóch dobach spędzonych razem, nasza synergia widocznie wzrosła, a między uczestnikami wyjazdu zawiązały się przyjacielskie więzi. „Liljówka” na pewno zapadnie w naszej pamięci do końca edukacji w gimnazjum, a może i jeszcze dłużej!

Ola Tryk