Większość zajęć dodatkowych odbywa  się indywidualnie lub dla wybranych grup uczniów skierowanych na te zajęcia. W przypadku chęci lub potrzeby uczestniczenia w nich, należy skontaktować się z osobą prowadzącą lub pedagogiem szkoły.

Imię i nazwisko nauczyciela 

Rodzaj zajęć dodatkowych 

Termin zajęć/sala 

Adresaci 

Izabela Maciaszczyk 

rewalidacja 

w ciągu całego tygodnia /105 

dla skierowanych uczniów 

Sandra Marecka 

Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno- społeczne 

poniedziałek 12.35-13.20 

 

środa 12.35-13.20 

klasy 4a i 4d 

środa 13.25-14.10 

klasa 5a 

Paulina Łąkowska 

Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne 

Zajęcia o charakterze terapeutycznym 

poniedziałek 11.35-12.05/ 019 

klasa 3c 

poniedziałek 12.35-13.20/ 019 

klasa 2c 

poniedziałek 14.15-15.00 /019 

klasy 7. 

wtorek 9.00-9.30 /019 

klasa 1c 

wtorek 12.35-13.05 /019 

klasa 1b (chłopcy) 

środa 9.45-10.30 /019 

klasy 3b i 3d 

środa 12.35-13.05 /019 

klasa 3a 

Małgorzata Nowak 

Zajęcia wyrównawcze z matematyki 

poniedziałek 14.15-15.00 / 210 

klasy 8c, 8d 

środa 7.10-7.55 / 107 

klasy 8a, 8b 

wtorek 14.15-15.00 /210 

klasy 7c,7e 

Beata Suluk 

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego 

piątek – 13.20-14.05/ biblioteka 

klasy 5 

czwartek – 14.10-14.55/biblioteka 

klasy 8a i 8c 

wtorek: 14.10-14.55 /108 

klasy 8b i 8d 

Język polski dla obcokrajowców 

środa, czwartek, piątek 7.30-8.00/ biblioteka 

skierowani uczniowie 

Magdalena Kosowska  

Zajęcia wyrównawcze  

wtorek 12:35-13:20 hades /014 

klasa 3c  

Justyna Malinowska 

Gimnastyka korekcyjna 

wtorek 15.05 – 15.50 / sala gim. 

klasy 1a, 1c 

czwartek 12.35 – 13.20 / sala gim. 

klasy 1b, 1d, 2c 

Justyna Kowańdy 

Zajęcia wyrównawcze 

wtorek 9.45 -10.30 

klasa 3d 

Agnieszka Pajchrowska 

Zajęcia wyrównawcze 

wtorek 10:45 – 11:30 

klasa 3b 

Język polski dla obcokrajowców 

środa 13:25 – 14:10, piątek 14:15 – 15:00 

klasy 2b, 2a 

Renata Szatkowska 

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne  

środa 14.15-15.00 / 208,  

klasy 8a i 8b 

czwartek 14.15-15.00 /201 

klasa 8c 

Zajęcia wyrównawcze 

środa 9.45-10.30 / hades,  

klasa 1a 

Adam Kaczmarek 

Zajęcia wyrównawcze 

środa 11:35-12:20 / 014 

środa 12:35- 13:20 / 014 

klasa 2c 

Kółko zainteresowań matematyczno -muzyczne 

piątek 11:35- 12:20 / 014 

klasa 2c 

Aleksandra Baran 

Zajęcia wyrównawcze 

poniedziałek 11.35-12.20 / 109 

wtorek 11.35- 12.20 / 101 

klasa 2b 

Agnieszka Stachowiak 

Zajęcia wyrównawcze 

poniedziałek 12.35-13.20, wtorek 9.45-10.30 / hades 

klasa 1c 

Julita Książek-Myślińska 

 Zajęcia kreatywne z języka angielskiego 

środa   godz. 10.45-11.30 /305 

klasa 3b 

Zajęcia kreatywne z języka angielskiego 

środa godz. 11.35-12.20 / 102 

klasa 3c 

Marzena Sitarz 

Szkolne koło wolontariatu 

poniedziałek godz. 14.15- 15.00 / 109 

klasy 8 

Dorota Sowińska  

Język polski dla obcokrajowców 

wtorek 13:25 – 14:10 

klasy 4. 

Anna Jasińska 

Zajęcia kreatywne z języka angielskiego 

piątek 11:35-12:20/305 

klasa 2b 

piątek 10:45-11:30/107 

klasa 6a 

Język angielski Innowacja 

środa 14:15- 15:00/012 

klasa 1c 

Joanna Kobiela 

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 

poniedziałek: 11:35-15:00 

klasy 1d, 1b, 2c, 6a, 7d 

wtorek: 8:50 – 15:00 

klasy 1a, 1c, 3b, 2b, 5a, 7b 

środa: 12:35 – 15:00 

klasy 3c, 5a, 5b, 8a 

czwartek: 8:50-9:35, 12:35-15:00 

klasy 3b, 3d, 2b, 2c, 8d, 7e 

piątek: 11:35 – 15:00 

klasy 6a, 4a, 4c, 7a, 7b, 7c 

Sylwia Górnaś 

Zajęcia wyrównawcze 

wtorek godz. 11:35-12:20 

klasa 3a 

Kółko zainteresowań-plastyczne ,,W świecie kolorów i barw” 

poniedziałek godz. 12:35-13:20 

klasa 3a 

Tomkowiak Aneta 

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego 

wtorek 14.15- 15.00 

klasa 7d, 7e 

czwartek 13.25- 14.10 

klasa 6a 

czwartek 14.15- 15.00 

klasy 7a, 7b, 7c 

Język polski dla obcokrajowców 

czwartek 12.35-13.20 

klasa 4c 

Język polski dla obcokrajowców 

czwartek 15.05- 15.50 

klasa 7d 

Joanna Nowicka 

Zajęcia wyrównawcze z matematyki  

czwartek godz. 13:25 – 14:10 

klasy 4. 

Zajęcia wyrównawcze z matematyki 

czwartek godz. 12:35 – 13:20 

klasy 5. 

Zajęcia wyrównawcze z matematyki 

czwartek godz. 15:05 – 15:50 

klasy 7. 

Izabela Kurowska   

konsultacje historyczne 

czwartek 14.15 – 15.00 

klasy 6-8 

 

Michał Komisarek 

Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego 

piątek 12.35-13.20 

klasa 3a   

Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego 

czwartek 11.35-12.20 

klasa 4c 

Zajęcia kreatywne z języka angielskiego 

wtorek 10.45-11,30 

klasa 3a 

czwartek 8.50-9.35 

klasa 2c 

piątek 11.35-12.20 

klasa 3d 

Aleksander Wiatr 

Koło szachowe 

czwartek 15.05 – 15.50

klasy 1-8 

Zajęcia szachowe  

poniedziałek 15.05-15.50, środa 15.05-15.50 

klasa 2a 

Zajęcia wyrównawcze  

czwartek 10.45-11.30 

klasa 2a 

Koło gier planszowych 

piątek 16.00 – 20.00 

uczniowie + rodzice 

Piotr Kobiela 

Zajęcia wyrównawcze z chemii (klasy 7 i 8 ) i fizyki klasy (8) 

piątek 14.15-15.00 

klasy 7 i 8 

Dorota Diakowicz 

Zajęcia kreatywne matematyczno– informatyczno -szachowe 

wtorek 14:15-15:00/307 

klasa 2a 

Anna Syroczyńska  

logopedia 

ustalony indywidualnie 

klasy 1-8 

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego  

czwartek 12.20-13.00 

klasa 4a 

Magdalena Eltmann 

Zajęcia wyrównawcze 

środa 11:35-13:20    s.014 

klasa 1b 

Koło przyrodniczo-ekologiczne 

czwartek 12:35-13:20    /014 

klasa 1b 

Koło matematyczno- logiczne 

poniedziałek 11:35-12:20/014 

klasa 1b 

M. Okleja  

logopedia 

ustalony indywidualnie 

klasy 1-3 oraz 4d i 7e 

Anna Rochowiak 

Zajęcia wyrównawcze 

środa 11:35 – 12:20 

klasa 1d 

Zajęcia wyrównawcze 

czwartek 12:35 – 13:20 

klasa 1d 

Bajkokoterapia 

piątek 12:35 – 13:20 

klasa 1d 

Skip to content