Zajęcia pozalekcyjne

Imię i nazwisko nauczyciela Rodzaj zajęć dodatkowych Termin zajęć/sala Adresaci
Izabela Maciaszczyk rewalidacja w ciągu całego tygodnia /104 Dla skierowanych uczniów
Sandra Marecka Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno- społeczne Wtorek 12.35-13.20 / 103 Środa 8.50-9.35/ 103 Dla skierowanych uczniów
Małgorzata Nowak Zajęcia wyrównawcze z matematyki
Poniedziałek 14.15-15.00 /210 Klasa 8c i d
Środa 7.10-7.55 /107 Klasa 8a i b
Wtorek 14.15-15.00/210 Klasa 7c i d
Beata Suluk Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego Czwartek 8.00-8.45/ 108 Klasa 8B i D
Czwartek 14.15-15.00/108 Klasa 8A i C
Piątek 8.00-8.45/ biblioteka Klasy 5.
Język polski dla obcokrajowców wtorek, środa, czwartek 7.30-8.00 Biblioteka lub 108 Klasa 7B i 8D
Magdalena Kosowska Zajęcia wyrównawcze Wtorek 10.45-11.30/ 109 Klasa 3c
Justyna Malinowska Gimnastyka korekcyjna Piątek 12.35 – 13. 20/ Sala gimn. Klasy 1-3
Poniedziałek 15.05 – 15. 50/ Sala gimn. Klasa 1C
Justyna Kowańdy Zajęcia wyrównawcze Poniedziałek 12.35 -13.20 / 104 Klasa 3D
Agnieszka Pajchrowska Zajęcia wyrównawcze Poniedziałek 11.35-12.20/305 Klasa 3B
Renata Szatkowska Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne Poniedziałek 13.25-14.10 /101 Klasa 8C
Czwartek 13.25-14.10 /101 Klasa 8A i 8B
Zajęcia wyrównawcze Środa 12.35-13.25 Klasa  1A
Izabella Kowalewska Zajęcia wyrównawcze Środa 11.35-12.20 12.35-13.20 /014 Klasa 2c
Kółko zainteresowań matematyczno -muzyczne Wtorek 12.35-13.20 /014 Klasa 2c
Aleksandra Baran Zajęcia wyrównawcze Środa, Piątek 10.45-11.30 / 110 Klasa 2b
Agnieszka Stachowiak Zajęcia wyrównawcze Poniedziałek 12.35-13.20 Klasa 1c
Julita Książek-Myślińska Zajęcia wspomagające z j. angielskiego Poniedziałek 13.25-14.10 / 103 Klasa 4b
Wtorek 13.25-14.10 / 109 Klasa 4d
Zajęcia wspomagające z j. angielskiego przygotowanie do egzaminu 8klasisty Poniedziałek 14.15-15.00 / 208 Klasa 8a, c i d
Zajęcia kreatywne z języka angielskiego Piątek 10.45-11.30 / 305 Klasa 3b
Zajęcia kreatywne z języka angielskiego Piątek 10.45-11.30 / 102 Klasa 3c
Marzena Sitarz Szkolne koło wolontariatu Poniedziałek 14.15- 15.00 / 108 Klasy 8.
Dorota Sowińska Język polski dla obcokrajowców poniedziałek 14:20 – 15:05 / 109 Klasy 4.
Anna Jasińska Zajęcia kreatywne z języka angielskiego Piątek 14.15- 15.00 /020 Klasa 2b
Piątek 8.50 -9.35 / 107 Klasa 6a
Zajęcia wspomagające z języka angielskiego Środa 13.25- 14.10 / 107 Klasa 4a
Poniedziałek 15.05-15.50/107 Klasa 5a
Język angielski Innowacja Środa 12.35- 13. 20 / 106 Klasa 1c
Sylwia Górnaś Zajęcia wyrównawcze Piątek 9:45-10:30 / 305 Klasa 3a
Kółko zainteresowań-plastyczne „W świecie kolorów i barw” Wtorek 10:45-11:30/ 302 Klasa 3a
Magdalena Eltmann Koło przyrodniczo-ekologiczne. Poniedziałek 10:45-11:30 / 110 Klasa 1b
Zajęcia wyrównawcze Piątek 9:45-10:30 10:45-11:30 / 110 Klasa 1b
Tomkowiak Aneta Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego Wtorek 14.15-15.00 /204 Klasa 7a i 7b
Środa 14.15-15.00 /104 Klasa 7c, 7d, 7e
Środa 13.25-14.10 /104 Klasa 6a
Język polski dla obcokrajowców Środa 12.35-13.20 /104 Klasa 4c
Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego Wtorek 15.05-15.55/104 Klasa 7d
Joanna Nowicka Zajęcia wyrównawcze z matematyki Poniedziałek 13:25 – 14:10 / 104 Klasy 4.
Zajęcia wyrównawcze z matematyki Czwartek 13:25 – 14:10 /104 Klasy 5.
Zajęcia wyrównawcze z matematyki Czwartek 15:05 – 15:50 /206 Klasy 7.
Zajęcia wspomagające z matematyki Czwartek 14:15- 15:00 /206 Klasa 7a i 7b
Izabela Kurowska konsultacje historyczne Środa  godz. 14.15-15.00 /210 Klasy 6-8
Michał Komisarek Zajęcia kreatywne z języka angielskiego Piątek  10.45-11.30 / 302 Klasa 3a
Piątek  11.35-12.20 /017 Klasa 3d
czwartek 8.50-9.35 /014 Klasa. 2c
Aleksander Wiatr Koło szachowe Środa  15.05-15.50  i czwartek 15.05-15.50 dla chętnych
Koło gier planszowych Piątek  16.00-20.00 /020 lub stołówka dla chętnych
Piotr Kobiela Zajęcia wyrównawcze z chemii (klasy 7 i 8 ) i fizyki klasy (8) Piątek 14.15-15.00 dla chętnych
Dorota Diakowicz Zajęcia kreatywne matematyczno – informatyczno -szachowe Czwartek 12:35-13:20 /307 Klasa 2a
Joanna Kobiela Zajęcia korekcyjno kompensacyjne w ciągu całego tygodnia Dla skierowanych uczniów