Dyżury nauczycieli

Dyżury nauczycieli w I semestrze roku szkolnego 2021/2022

Ze względu na sytuację pandemiczną proszę wcześniej umówić spotkanie np. przez e-dziennik

l.p.

imię i nazwisko

termin dyżurowania

miejsce dyżurowania/sala

1

Aleksandra Baran

poniedziałek  11.35- 12. 20

pokój nauczycielski

2

Mariusz Białkowski

wtorek 12.20 -13.20

pokój  wf

3

Piotr Budziński

czwartek 15.00-15.45

sala 108

4

Dorota Diakowicz

środa 12:35-13:20

gabinet wicedyr –  304

5

Rafał Dudziński

poniedziałek 15.00-15.45

sala gimnastyczna

6

Magdalena Eltmann

poniedziałek 11:35-12.20

pokój nauczycielski

7

Małgorzata Filipiak-Cieślak

Poniedziałek 12:35-13:20

biblioteka

8

Agata Georgiew

piątek 11:30 – 12:20

sala 208/209

9

Sylwia Górnaś

środa 12:35-13:20

pokój nauczycielski

10

Artur Grześkiewicz

poniedziałek 10.30 – 11.15

pokój nauczycielski

11

Ewa Jakubowska

wtorek  10:45 – 11:30

pokój nauczycielski

12

Anna Jasińska

piątek 13.10- 14.10

pokój nauczycielski

13

Adam Kaczmarek

wtorek 11:00 – 12:00

świetlica

14

Joanna Kobiela

wtorek  10:45 – 11:30

sala 018

15

Piotr Kobiela

Czwartek 8:50-9:30

pokój nauczycielski

16

Michał Komisarek

środa 9.45-10.30

sala 014

17

Magdalena Kosowska

Piatek 11.35-12.20

pokój nauczycielski

18

Aneta Kot

środa 8.00 – 8.45

pokój nauczycielski

19

Izabella Kowalewska

wtorek 11.35-12.20

pokój nauczycielski

20

Justyna Kowańdy

poniedziałek 10:45 – 11:30

pokój nauczycielski

21

Julita Książek-Myślińska

wtorek  9:45 – 10:30

pokój nauczycielski

22

Monika Kudziń

czwartek 9.45-10.30

pokój  wf

23

Izabela Kurowska

środa 12.35-13.20

pokój nauczycielski

24

Paulina Łąkowska

środa 14.00-15.00

Sala 019

25

Izabela Maciaszczyk

Środa 12.20 – 13.20

sala 105

26

Laura Madalińska

poniedziałek 8:50 – 9:35

pokój nauczycielski

27

Ewa Malicka

piątek  11.45 – 12.30

pokój nauczycielski

28

Justyna Malinowska

środa 9.45 – 10.30

pokój  wf

29

Sandra Marecka

Wtorek 13.00- 14.00

sala 105

30

Małgorzata Nowak

poniedziałek 14.10-14.55

sala 210

31

Joanna Nowicka

czwartek 9:45 – 10:30

pokój nauczycielski

32

Mariola Okleja

czwartek 11.35- 12.20

sala 015

33

Agnieszka Pajchrowska

środa 9.45 – 10.30

pokój nauczycielski

34

Anna  Perz

środa 9:45-10:30

pokój nauczycielski

35

Julia Piechowiak

poniedziałek 16:30-17:30

świetlica 018

36

Anna Rochowiak

poniedziałek 10:45 – 11:30

pokój nauczycielski

37

Marzena Sitarz

wtorek 8.50 -9.35

pokój nauczycielski

38

Dorota Sowińska

wtorek 13:20 – 14:10

pokój nauczycielski

39

Agnieszka Stachowiak

poniedziałek 9.45 – 10.30

pokój nauczycielski

40

Katarzyna Stramowska

wtorek 8.45- 9.30

pokój nauczycielski

41

Katarzyna Strycka-Fabrowska

czwartek 8.00-8.50

pokój nauczycielski

42

Beata Suluk

poniedzialek 9.45-10.30

biblioteka

43

Anna Syroczyńska

piątek 11.50 – 12.

sala 015

44

Monika Szafirska

czwartek 14.00 – 15.00

gabinet wicedyrektora

45

Szymon Szambelan

Środa 13:25-14:10

sala 207

46

Renata Szatkowska

poniedziałek 10:45 – 11:30

pokój nauczycielski

47

Małgorzata Śmiechowska

poniedziałek 12.30-13.15

świetlica

48

Dorota Świerczyńska

poniedziałek 15.00-16.00

gabinet dyrektora

49

Aneta Tomkowiak

poniedziałek 13.30-14.15

pokój nauczycielski

50

Arkadiusz Trzebniak

wtorek  9:45 – 10:30

pokój nauczycielski

51

Aleksander Wiatr

środa 12.35-13.20

pokój nauczycielski

52

Grażyna Wróblewska

środa 9.45 – 10.30

pokój nauczycielski

53

Beata Zawadzka

poniedziałek 11.00-12.00

pokój nauczycielski

54

Bogdan Żywucki

poniedziałek 8:50 – 9:35

pokój nauczycielski