Pasmo sukcesów w lekkiej atletyce
Pasmo sukcesów w lekkiej atletyce

Pasmo sukcesów w lekkiej atletyce

Świetny występ zawodniczek z Naszego Gimnazjum

W kwietniu odbyły się Mistrzostwa Miasta i Gminy Swarzędz i Powiatu Poznańskiego w lekkiej atletyce. Na zawodach zarówno w Swarzędzu, jak i w Puszczykowie atmosfera i pogoda dopisały.

Dziewczęta świetnie się spisały, awansując właściwie w każdej dyscyplinie do powiatu, a tam zdobywając medale i wysokie miejsca

Sztafeta  4 x 100m w składzie Daria Janicka, Martyna Kaczała, Natalia Kozłowska i Patrycja Witkiewicz zdeklasowały zawodniczki w Swarzędzu, a w powiecie wywalczyły BRĄZOWY MEDAL!!!

Skok w dal- Patrycja Witkiewicz, Iga Małyszka , Martyna Perlicjan zakwalifikowały się do powiatu, zajmując miejsca w pierwszej ósemce powiatu poznańskiego, a Patrycja tuż za podium – 4miejsce – bijąc swoje rekordy życiowe.

Bieg na 100m , wszystkie nasze uczennice awansowały do powiatu, Daria Janicka, Martyna Kaczała, Natalia Kozłowska – 5 miejsce w powiecie.

Bieg na 600m i awans do powiatu Dominiki Sławskiej .

Pchnięcie kulą i nasze świetne zawodniczki Czarnota Dominika i Ada Grześkowiak awansowały do powiatu, a tam dostały się do czołowej ósemki powiatu poznańskiego.

Postawa naszych uczniów na zawodach godna pochwały  

GRATULUJEMY!!!

 

Skip to content