WIELKIE DZIĘKI
WIELKIE DZIĘKI

WIELKIE DZIĘKI

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim (nauczycielom, rodzicom, uczniom, przyjaciołom, znajomym naszych znajomych, J), którzy zaangażowali się w pomoc dla Filipa. Jego rodzina otrzymała konkretne wsparcie, szczególnie ważne w tak trudnych chwilach. Ja sama, prosząc Państwa o pomoc, doświadczyłam, jak wiele dobra jest w ludziach i jak wielu potrafi się bezinteresownie, z poświęceniem dzielić z tymi, którzy tej pomocy potrzebują.

To wspaniałe, że jest tak wielu cudownych ludzi!

Poniżej znajduje się list od Filipa, ale ja też składam Państwu, za to co zostało zrobione dla tej rodziny, wielkie podziękowania.

Dorota Diakowicz

Chciałbym bardzo wszystkim podziękować za wspieranie mnie w ciężkiej sytuacji. Niezmiernie się cieszę, że nie jestem sam i że tak wielu dobrych ludzi mnie otacza. Teraz wiem, na kim mogę polegać. Zrozumiałem, że nie można się poddawać, gdyż jest wiele osób, dla których warto walczyć do końca.

Wiem też, że są osoby wokół mnie, które będą mnie podnosić za każdym razem, gdy upadnę. Chciałbym jeszcze raz bardzo mocno podziękować. Nie mogę się doczekać, kiedy do Was wrócę.

Filip

filip

Skip to content