III Memoriał im. Zenona Baranowskiego w konkurencjach biegowych dzieci i młodzieży

17.09.2021 w zawodach na stadionie Swarzędzkiej Unii naszą szkołę reprezentowało 24 dzieci z klas 4-8. Startowaliśmy w konkurencjach indywidualnych na dystansach 60, 100, 200 i 300 metrów. Na zakończenie w sztafecie 10 x 100m. W każdej konkurencji brało udział 3 uczniów zarówno chłopców, jak i dziewcząt. Zdobyliśmy 6 medali: złoty medal na 60 m. Laura Chmielewska, srebro Klaudia Baumgart na 100m, brąz Janicka Patrycja na 300m. Wśród chłopców medale zdobyli : Lesiński Nikodem złoty medal na 60m, Stręk Mateusz złoto na 100m oraz Kochanowski Jakub srebro na 100m. Na zakończenie zawodów brąz wywalczyła sztafeta składająca się z 5 dziewcząt i 5 chłopców startujących na zmianę. W zawodach startowało 8 swarzędzkich szkół, spośród których nasza zajęła 1 miejsce!!! Gratulujemy wszystkim reprezentantom. Trenerzy Białkowski i Dudziński