Nobelek zaprasza!

W tym tygodniu utworzony został w Szkole Podstawowej nr 3 w Swarzędzu Szkolny Klub Gier Planszowych „Nobelek”. Za zgodą Dyrekcji szkoły począwszy od miesiąca października spotykać się będziemy w szkole w każdy piątek w godzinach od 16.00 do 20.00 (w pomieszczeniach stołówki). Na nasze spotkania zapraszamy uczniów naszej szkoły razem z Rodzicami. Udział jest zupełnie bezpłatny. Gry zapewnia organizator. Na pierwsze spotkanie zapraszamy już 1 października.
W ramach Klubu będzie funkcjonowało 7 stołów stałych: Stół nr 1 – (na tym stole Mistrzem Gry będzie zawsze Organizator, stół dla uczniów starszych i Rodziców), Stół nr 2 – tutaj pojawią się gry znane z filmów, książek, komiksów – stół dla uczniów starszych i Rodziców, Stół nr 3 – gry związane z pościgami i zagadkami kryminalnymi, escape-roomami, stół dla uczniów starszych i Rodziców, Stół nr 4 – gry wyścigowe dla wszystkich, Stół nr 5 – gry rodzinne dla wszystkich, Stół nr 6 – gry rodzinne dla wszystkich, Stół nr 7 – „SZACHY” (tradycyjne szachy z zegarem)
Szczegółowe informacje oraz sposoby rezerwacji stołów znajdują się TYLKO na stronie: https://www.facebook.com/groups/552441479201411/