II edycja konkursu skoków na skakance za nami.
II edycja konkursu skoków na skakance za nami.

II edycja konkursu skoków na skakance za nami.

Na początku marca w naszej świetlicy szkolnej trwały warsztaty skoków na skakance zwieńczone konkursem. Uczniowie mieli okazję poznać różne techniki skoków, samodzielnie ćwiczyć skoki i układy na skakance pod okiem nauczycieli, a także zaprezentować swoje umiejętności podczas konkursu.

Do udziału przystąpili uczniowie z klas 1-3. Celem konkursu było propagowanie aktywności fizycznej przy użyciu skakanki, ponieważ skakanie na skakance to zabawa, która przynosi wiele korzyści dla zdrowia. Dzięki ćwiczeniom poprawia się ogólna koordynacja ruchów, kondycja i gibkość ciała. Taka aktywność fizyczna to również wspaniała zabawa. Warto dodać, iż niektóre dzieci po raz pierwszy w życiu miały okazję poskakać na skakance, dlatego tym bardziej cieszymy się, iż zainteresowanie warsztatami było spore.

Wszyscy aktywni uczestnicy warsztatów otrzymali upominki, ponieważ tak wielkie zaangażowanie i starania musiały zostać docenione i nagrodzone. Tym razem świetlica szkolna zrezygnowała z drukowania pamiątkowych dyplomów, aby w ten sposób podkreślić, iż, jako szkoła bierzemy udział w konkursie EKOPUNKT oraz aktywnie uczestniczymy w Światowym Dniu Wody.

Oto nagrodzeni uczniowie:

 1. Jan Rachowski
 2. Wojciech Mróz
 3. Daniel Wower
 4. Dmytro Chumanov
 5. Jakub Ratajczak
 6. Emilia Tyblewska
 7. Nadia Chelwing
 8. Antonina Murawska
 9. Zuzanna Węclewska
 10. Tamara Szumińska
 11. Małgorzata Ciesielska
 12. Amelia Antkowiak
 13. Wiktoria Malska
 14. Michalina Marciniak
 15. Olga Małecka
 16. Martyna Bielak
 17. Amelia Pluta
 18. Maja Godlewska
 19. Ania Dworanowska
 20. Emilia Szubert
 21. Jagoda Gawadzińska
 22. Aleks Wasilewski

Gratulujemy i jednocześnie informujemy, iż dzieci, które były nieobecne ze względu na chorobę zapraszamy do świetlicy szkolnej po odbiór nagród.

Małgorzata Michalska

Skip to content