Najpiękniejsza kartka świąteczna

W grudniu biblioteka szkolna zorganizowała dwa konkursy: na najpiękniejszą kartkę świąteczną oraz na ilustrację do książki  K. Dickensa „Opowieść wigilijna”.

Otrzymaliśmy łącznie 47 kartek świątecznych wykonanych głównie przez uczniów klas I, II, IV, V  oraz kilka ilustracji. Uczniowie za pomocą najróżniejszych  technik (rysunek, wyklejanki, zdobienia z cekinów, brokatu, makaronów, waty, nitek, a nawet płatków kosmetycznych przedstawili najbliższe im zwyczaje świąteczne. Ulubione symbole to: choinka, święty Mikołaj, renifery, prezenty, bombki.

W styczniu komisja oceniła prace i wyłoniła zwycięzców.  Było to bardzo trudne zadanie, gdyż wszystkie prace były wyjątkowe.

Słodkie nagrody konkursowe ufundowała Rada Rodziców, za co serdecznie dziękujemy.

 

Wyniki konkursu na najładniejszą kartkę świąteczną:

I miejsce                                                           

Magda Olszewska  1c

Oliwia Walczak 2b

Miłosz Jędrzejko  1b

Zuza Majewska 2 a

Julia Danielewicz 4c

III miejsce

Krzysztof Szubert

Patrycja Sikorska 4a

II miejsce

Oliwia Grzelka 1d

Szymon Baranowski Ib

Nikodem Lesiński I b

Jakub Danielewicz Ic

Zuzanna Majewska 2b

Zuzanna Zwierzyńska 4c

Michalina Bielawska 5b

Lena Tomczak

 

Wyróżnienia:

Wiktoria Widera 1a

Amelia Bachorska 1d

Ania Kołpa 1c

Anita Pochylska 1d

Vanessa Krzebietke  1b

Jakub Rękiewicz 1b

Aleksandra Matyja 1b

Wiktoria Grabowska 1b

Julia Kowalska 1b

Ksawery Tyszer 1b

Michał Dubiel 1b

Nikodem Szawejko 1b

Natalia Kmiecik 1c

Wojciech Nowak 1a

Paweł Socha 1b

Aleksander Olszewski  1b

Marcin Sagan 1b

Nadia Kraśner  1b

Bruno Iwanowski

Marcel Łapa 1b

Oliwia Zamojska 1b

Jakub Szwedziuk 1b

Aleksander Zuchniak 1b

Oliwia Skalska 1b

Magda Olszewska 1c

Lena Witczak 1b

Antonina Warczachowska 1d

Borys Brzeziński 1b

 

Wyróżniania: 4-5 kl

Kacper Stańczyk  4a

Mateusz Łakomy 5c

Maksymilian Surków 4c

 

Wyniki konkursu na ilustrację do książki pt. „Opowieść  wigilijna”

 I miejsce

Radomir Podalak-Laskowski 7b

II miejsce

Zuzanna Loba 7c

III miejsce

Mikołaj Braciszewski  5c