Zapraszamy do głosowania!
Zapraszamy do głosowania!

Zapraszamy do głosowania!

Nasza szkoła przystąpiła do konkursu „Się gra się ma…Bezpieczny Playroom”. Jest to konkurs przeznaczony dla szkolnych Świetlic. Przewidziane są nagrody w postaci stworzenia Sali Gier w świetlicy, tj. remontu i aranżacji o łącznej wartości 20 000 zł. Do wygrania są również zestawy gier planszowych HASBRO. Aby móc otrzymać takie nagrody, potrzebne jest głosowanie na naszą świetlicę.

Głosowanie:  https://siegrasiema.com/swietlice/459

Głosować można na dwa sposoby:

  • Głosy standardowe – to głosy oddawane na stronie internetowej poprzez kliknięcie przycisku „GŁOSUJ”- 1 głos standardowy = 1 punkt w konkursie. Liczba głosów możliwa do oddania z jednego adresu IP jest ograniczona do 150 dziennie.
  • Głosy z paragonami to głosy oddawane na stronie internetowej, przy czym jeden głos z paragonem = 50 punktów w konkursie. Punkty są przyznawane przez zakupienie w okresie od 15.10.2019r.do 28.11.2019r.w salonach Empik dowolnej gry planszowej HASBRO tj. produktu promocyjnego i zachowanie paragonu, z którego treści wynikać będzie dokonanie zakupu produktu promocyjnego. Można poprosić w sklepie o stosowna adnotację na odwrocie paragonu wraz z pieczątka sklepu.

Strona internetowa konkursu to  https://siegrasiema.com/

PROSIMY O GŁOSY. GŁOSOWANIE TRWA DO 28.11.2019.

Skip to content