Wakacje czas zacząć!
Wakacje czas zacząć!

Wakacje czas zacząć!

Kochani Uczniowie, Drodzy Rodzice, Szanowni Pracownicy Swarzędzkiej Trójki

W mijających tygodniach zmieniła się nasza codzienność. Sytuacja, w jakiej się znaleźliśmy, potwierdza przekonanie, że „jedyną stałą rzeczą w życiu jest zmiana”. Nikt  z nas we wrześniu nie sądził, że nie pożegnamy roku szkolnego uroczyście, jak zawsze…

Drodzy Absolwenci!

Gdyby nie te nadzwyczajne czasy, dziś podczas uroczystej akademii odbieralibyście świadectwa ukończenia szkoły. Przy dźwiękach podniosłej muzyki i braw, wysłuchując licznych podziękowań i cennych wskazówek na przyszłość, żegnalibyście swoją szkołę.

Przebywając w murach Swarzędzkiej Trójki, przeżywaliście radość i rozczarowanie, odnosiliście sukcesy i porażki… jak w życiu.. Mamy nadzieję, że my – Wasi nauczyciele mamy swój udział w ukształtowaniu mądrych, odpowiedzialnych i szczęśliwych ludzi.

Kochani Uczniowie!

Dziękujemy Wam za wszelkie emocje, których nam dostarczacie. Dziękujemy za Wasz bunt i pokorę, za dobre i te gorsze dni, za poświęcanie wielu wieczorów i nocy na siedzenie nad książkami, nie wiedząc często po co…

Podczas uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego życzyliśmy Wam, abyście rozwijali swoje talenty, abyście z szacunkiem traktowali swoich szkolnych kolegów i nauczycieli, abyście byli dobrymi ludźmi. Zdaliście egzamin. Wszyscy otrzymaliście promocję do następnej klasy! Zakończyliście rok szkolny, uzyskując nie tylko wysokie noty na świadectwach, ale także wiele podziękowań za Waszą empatię, koleżeńskość i dobro.

Obok wszystkich nagród, jakie odbierzecie od swoich wychowawców, dedykujemy Wam piosenkę innych utalentowanych uczniów poznańskiej szkoły Łejery:

https://www.youtube.com/watch?v=r5YfLiDsVQc

Szanowni Rodzice!

 Z całego serca dziękujemy i gratulujemy wspaniałych dzieciaków. Jesteśmy wdzięczni za to, że widzieliście w swoim dziecku człowieka, a nie tylko ucznia. Za to, że docenialiście zamiast oceniać. Dziękujemy za wsparcie i dobre słowo, nie tylko dla swojego dziecka, ale także dla nas – nauczycieli.  Dziękujemy za cenne uwagi i całoroczną współpracę w tym bardzo trudnym roku.

Drodzy Nauczyciele !

 Przyjmijcie wyrazy szczerej wdzięczności za ciężką, choć wciąż niedocenianą pracę. Za każdą chwilę, w której byliście po stronie ucznia, wspieraliście, dodawaliście skrzydeł, gdy nie miał siły latać, obdarzaliście miłością i empatią. Za ogrom czasu, za zarwane noce, za łzy wściekłości i radości. Za to, że dawaliście dzieciom cząstkę siebie i próbowaliście zrozumieć świat ucznia tak różny od nauczycielskiego.

Z życzeniami radości na czas wakcji.

Dyrektorki SP 3

Skip to content