SUKCESY W LEKKIEJ ATLETYCE W GMINIE I POWIECIE

28 kwietnia na stadionie Unii Swarzędz odbyły się gminne zawody w lekkiej atletyce.

Naszą szkołę reprezentowali :

DZIEWCZĘTA
Bieg na 100m

Bogna Kurczewska   2a  I miejsce – awans do powiatu
Inez Rafałko 3e  – III miejsce – awans do powiatu

300m

Klaudia Krakowiak   3c
Weronika Szymkowiak  2c  – I miejsce – awans do powiatu
Zuzanna Hyży  2e

600m

Wiktoria Kurczewska  3a  – 3 miejsce – awans do powiatu
Dominika Dolińska  3b  – 4 miejsce  – awans do powiatu

1000m

Sara Celebańska  2a
Natalia Tarka  2a  – III miejsce – awans do powiatu

Sztafeta 4x 100m  – II miejsce – awans do powiatu

Natalia Maćkowiak  2a
Zuzanna Hyży  2e
Bogna Kurczewska  2a
Małgosia Czupryniak  2b

Sztafeta szwedzka  – II miejsce – awans do powiatu

Inez Rafałko  2e
Sandra Krakowiak  3c
Weronika Szymkowiak  2c
Natalia Kowalewska  2e

CHŁOPCY

100m

Patryk Nolberczak  3d  – I miejsce –  awans do powiatu
Daniel Giuliodori  2a – III miejsce  – awans do powiatu
Nicolas Konarzewski  3e
Jakub Zastrożny  3e

300m

Krzysztof Gruchot 2d
Przemysław Roszak 3e
Piotr Szrajbrowski 2a

1000m

Mateusz Gogulski  – 2b
Artur Wekwert  – 2b  – awans do powiatu

2000m

Hubert Bukowski  –  I miejsce – awans do powiatu
Kelvin Waczyński

Sztafeta 4x 100m

Nicolas Konarzewski 3e
Jakub Zastrożny 3e
Daniel Giuliodori 2a
Patryk Nolberczak 3d

Sztafeta szwedzka

Kamil Miklaszewski 2b
Szymon Chałupka  3b
Mikołaj Nowak 3b
Krzysztof Gruchot 2d

Wszyscy uczniowie, którzy awansowali, brali udział w Mistrzostwach Powiatu Poznańskiego w LA, które odbyły się 29 kwietnia na stadionie przy Zespole Szkół  w Puszczykowie.

Zawody przebiegały zgodnie z regulaminem we wspaniałej sportowej rywalizacji, przy pięknej słonecznej pogodzie.

100m

Bogna Kurczewska  – III miejsce i brązowy medal – awans do rejonu
Inez Rafałko  – V miejsce
Patryk Nolberczak  – VII miejsce

300m

Weronika Szymkowiak – V miejsce

600m

Wiktoria Kurczewska
Dominika Dolińska

1000m

Natalia Tarka
Artur Wekwert

2000m

Hubert Bukowski  – II miejsce i srebrny medal- awans do rejonu

Skok w dal

Klaudia Woś 2c
Małgosia Czupryniak  – VII miejsce
Kevin Waczyński
Szymon Chałupka
Kamil Miklaszewski

Skok wzwyż

Julia Tabert
Kinga Matuszewska
Kamil Kaniewski

Pchnięcie kulą

Basia Mroczek
Dominika Czarnota
Natalia Nowak
Adrian Jasiak
Szymon Pawłowski

Sztafeta 4x100m – dziewczęta

Sztafeta 4x 100m – chłopcy  –  IV miejsce

Sztafeta szwedzka – dziewczęta – IV miejsce

Sztafeta szwedzka  – chłopcy

Gratulujemy wszystkim zawodnikom sportowej postawy i czekamy na dalsze sukcesy    Bogny Kurczewskiej i Huberta Bukowskiego, którzy awansowali do Mistrzostw Rejonu

Poszczególne wyniki są udostępnione na stronie www.powiatpoznanbho.pl