Sprawozdanie z wycieczki zawodoznawczej w Restauracji „Między Nami” w Paczkowie

     Uczniowie Naszej szkoły w dniu 8 listopada 2018r. uczestniczyli w wycieczce zawodoznawczej w Restauracji „Między Nami” w Paczkowie, która jest częścią Rolniczej Spółdzielni Produkcyjnej im. Jarosława Dąbrowskiego w Kruszewni.

      Mieliśmy możliwość przyjrzenia się pracy restauracji i to od kuchni. Oznacza to, iż widzieliśmy nie tylko salę dostępną dla gości, ale także zaplecze restauracji wraz z kuchnią oraz pomieszczeniami chłodniczymi i zapleczami.

         Dowiedzieliśmy się, jak funkcjonuje restauracja, kto w niej pracuje i jakie są obowiązki każdej zatrudnionej w niej osoby.

   Wycieczka ta pozwoliła niektórym z Nas zastanowić i zweryfikować plany zawodoznawcze związane z wyborem dalszej ścieżki edukacyjnej oraz wykonywanym w przyszłości zawodem. Mieliśmy możliwość zapoznania prawie wszystkich tajemnic związanych z funkcjonowaniem restauracji dzięki temu, iż Nasza szkoła bierze udział w projekcie „Mój zawód – Moja przyszłość” organizowanym przez Urząd Miasta i Gminę Swarzędz.

            Chcieliśmy jednocześnie podziękować Panu, który Nas zapoznał z funkcjonowaniem nie tylko restauracji, ale także całej Spółdzielni.