Rozwiązanie konkursu  fotograficznego – „Z książką mi do twarzy”
Rozwiązanie konkursu fotograficznego – „Z książką mi do twarzy”

Rozwiązanie konkursu fotograficznego – „Z książką mi do twarzy”

W październiku, który jest miesiącem Bibliotek Szkolnych nasza biblioteka ogłosiła konkurs fotograficzny adresowany do uczniów klas 1-4. Jego celem była  popularyzacja czytania jako formy spędzania wolnego czasu, dlatego zrobione zdjęcia miały przedstawiać osobę „przyłapaną” na czytaniu.

Cieszy nas, że otrzymaliśmy sporo fotografii, które pokazały, że książka towarzyszy Wam wszędzie: w domu, w samochodzie, a także na świeżym powietrzu. Prace  oceniane  były  w czterech kategoriach wiekowych, ze względu na klasę, do której uczęszczają autorzy lub modele zaprezentowani na fotografii.

Uroczyście ogłaszamy, że na poziome klas pierwszych najlepsze zdjęcie należy do Alicji Łasińskiej z 1C, która zajmuje I miejsce, drugie miejsce ex aequo zajęli Kamil Jauksz -Bednarek z 1b oraz Arek Gutowski z 1a, a na trzecim miejscu uplasowała się Marta Woźniak 1c.

Na poziomie klas drugich zwycięzcą została Ula Kubiak z 2a, a II miejsce zajął Mikołaj Pokorski z 2d.

Z klas trzecich najpiękniejsze zdjęcia popularyzujące czytanie przesłali Szymon Baranowski z klasy 3b, który zajął I miejsce, ex aequo II miejsce zajęli Nikodem Oliman 3d oraz Tymek Kowalski 3c, a III miejsce Ola Polak z klasy 3a.

Nagrodę specjalną w klasach trzecich przyznajemy dla Magdy Olszewskiej z klasy 3c.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!!

Nagrody niespodzianki zostaną wręczone, gdy będzie można zrobić to osobiście, podczas tradycyjnego nauczania.

Zachęcamy do brania udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez Bibliotekę Szkolną.

Skip to content