Połowinki już za nami

W pierwszy piątek lutego po raz kolejny odbyły się w naszej szkole Połowinki klas II.

W pięknie udekorowanym czerwonymi serduszkami holu bawiło się ponad 70 młodych osób, które połowę gimnazjalnej nauki mają już za sobą, a w przyszłym roku zmierzą się z egzaminami gimnazjalnymi, wyborem szkoły, itp. trudnymi sprawami. Ale to dopiero za rok! Teraz ci przystojni młodzieńcy i pięknie ubrane, wyglądające na gwiazdy filmowe dziewczęta mogli wspólnie powspominać to, co było, tradycyjnie zjeść pizzę, a także tańczyć do upadłego i bawić się wyśmienicie przy oprawie muzycznej zespołu Cantare, któremu przewodzi Przyjaciel Trójki – p. Paweł Gruszczyński.

Ten bal nie doszedłby do skutku, gdyby nie pomoc wielu osób.

Szczególne podziękowania należą się Rodzicom, którzy bardzo zaangażowali się w organizację balu , więc niniejszym chcielibyśmy niezwykle podziękować: pani Magdzie Gajewskiej, pani Lucynie Jankowskiej, pani  Małgorzacie Żółtowskiej, pani Kindze Bartosik, pani Julicie Ochowiak, pani Magdalenie Malińskiej-Murek oraz panom:  Pawłowi Osiałkowskiemu, Mikołajowi Słupczyńskiemu, Kazimierzowi Rokoszowi, Maciejowi Jordeczce, Jarosławowi Murkowi oraz Wojciechowi Wawrzyniakowi.

Ciasta przynieśli: Edward Reliszko, Wiktoria Sewerniuk, Krzysztof Sośnierz oraz Mateusz Wielowski.

Za ustrojenie sceny brawa należą się pani Monice Szafirskiej, a za wycinanie serduszek m.in. Natalii Dutkiewicz i Kindze Pacynie z 2A.

Bardzo dziękujemy także klasie 3D, która ustawiała stoły i krzesła, a także dmuchała baloniki za pomocą kompresora, który użyczyła pani Anna Wiejak.