Nowy rok szkolny rozpoczęty.

                3.09.2018 uroczyście rozpoczął się nowy rok szkolny 2018/2019. O godzinie 9.00 w progach naszej szkoły powitaliśmy uczniów klas pierwszych i drugich oraz nowego dyrektora – panią Dorotę Świerczyńską, która z rąk Burmistrza MiG Swarzędz pana Mariana Szkudlarka odebrała akt powierzenia stanowiska. Piosenki fantastycznie wykonane przez Olę z klasy VIII oraz Martynkę z klasy V, a także niezwykle przekonująca wypowiedź uczniów klas II – Anię i Wojtka oraz Jakuba z VIII klasy uświadomiły wszystkim, iż wakacje 2018 r. należą do przeszłości.

        Przed nami (i nauczycielami, i uczniami) wiele nowości, znaków zapytania, poszukiwań, spotkań, momentów przyjemnych i trudnych, sprawdzianów z wiedzy, umiejętności oraz tych najpoważniejszych – z życia. Uczniom klas IV, V i VII przypomniano o tym po 11.00, a tym najstarszym rocznikom naszej szkoły – uczniom klas VIII i III gimnazjum w samo południe.

                Szybko, mądrze i wartościowo mknącym chwilom ku kolejnym wakacjom życzyli prowadzący i na zakończenie wypada to powtórzyć.

AK