Konkurs „Bezpieczny w szkole i na drodze”.
Konkurs „Bezpieczny w szkole i na drodze”.

Konkurs „Bezpieczny w szkole i na drodze”.

17 maja w naszym Gimnazjum odbył się szkolny etap konkursu „Bezpieczny w szkole i na drodze”, który po raz VIII zorganizowało Stowarzyszenie Bezpieczna Gmina Swarzędz.

W konkursie wzięło udział 150 uczniów, którzy odpowiadali na pytania testowe, a także rozwiązywali krzyżówkę.

Po zakończeniu tej części konkursu Komisja w składzie: p. Mirosław Horla, Zastępca Przewodniczącego i p. Marek Lis, członek zarządu Stowarzyszenia Bezpieczna Gmina Swarzędz oraz panowie Dzielnicowi: p. Robert Waleriańczyk i Przemysław Kapturski, a także Beata Suluk przystąpiła do sprawdzania prac.

1 miejsce zajęła Martyna Dubicka z klasy 3B, drugie Igor Wietecki z klasy 1A, trzecie, czwarte i piąte chłopcy z klasy 3B Kacper Dudok, Damian Kasprzyk i Damian Potocki, a szóste Julia Duszyńska z klasy 1A.

Finał gminny konkursu odbędzie się w Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Zalasewie 31 maja o godz. 15.00. Z uwagi na to, że większość zwycięzców etapu szkolnego będzie przebywała w tym czasie na Zielonej Szkole, w konkursie wezmą udział uczniowie, którzy zajęli dalsze pozycje, a nie uczestniczą w wyjeździe.

Będą to: uczennice z klasy 3C: Patrycja Witkiewicz, Aleksandra Kosicka i Nina Solarek, a także chłopcy z klasy 2C: Adam Wożniak oraz Kamil Szymkowiak.

Wszystkim serdecznie gratulujemy tak dobrej znajomości zagadnień związanych z bezpieczeństwem i trzymamy kciuki za drużynę, która weźmie udział w etapie gminnym!

Skip to content