Kartka dla Nikoli

ulotka-nowa-a

Nikola Kubiak z os. Kościuszkowców ma wielkie marzenie. Na swoje 6-te urodziny, które będzie obchodziła 6 lutego, chciałaby otrzymać dużo kartek urodzinowych. Pomóż dziecku spełnić marzenie!

Mała Nikola ma w sobie dużo radości, pogody, werwy, jej buzia się śmieje, a ona sama marzy: we wrześniu chciałaby pójść do szkoły, by uczyć się i bawić z dziećmi; chciałaby zaśpiewać na scenie ( to marzenie spełniło się 24.01.14 podczas koncertu charytatywnego w SP-4, którego dochód przeznaczony był na leczenie walczącej  z nowotworem Nikoli); chciałaby wygrać z chorobą.

Kartki można przynosić do wychowawców lub wysłać na adres:

Nikola Kubiak
Osiedle Kościuszkowców 8/21
62-020 Swarzędz

Prośba Rodziców Nikoli:

            Nikolka od ponad 3 lat walczy z nowotworem złośliwym NEUROBLASTOMA 4 stopnia z przerzutami do szpiku i kości. Przeszła wiele cykli chemioterapii, radioterapię, operację wycięcia guza i autoprzeszczep szpiku. Pomimo agresywnego leczenia nie udało się osiągnąć całkowitej remisji choroby. Nadal utrzymują się zmiany nowotworowe w kościach. Jedyną szansą dla Nikolki jest terapia przeciwciałami atyGD2, która jest wykonywana w klinikach zagranicznych. Koszt terapii wynosi nawet do 150tys.euro.Jest to dla rodziców kwota niewyobrażalna i bez pomocy osób „Wielkiego Serca” niemożliwa do zdobycia. Bardzo byśmy chcieli zrobić wszystko, co jest możliwe i walczyć, dopóki możemy. Niki ma bardzo pozytywne nastawienie do walki, wie, że musi zwyciężyć i być zdrowa. Bardzo marzy, by iść do szkoły i bawić się z dziećmi. Bardzo prosimy wszystkich o pomoc. Rodzice
https://www.youtube.com/watch?v=4TdZYNhSZxA
 nikolka