Jesienny Rajd Rowerowy
Jesienny Rajd Rowerowy

Jesienny Rajd Rowerowy

W sobotę, pierwszego października 15 amatorów dwóch kółek z naszego Gimnazjum wzięło udział w Gminnym Jesiennym Rajdzie rowerowym.

Byli to: z klasy 1a Mateusz Wyskiel, Patrycja Kaźmierczak, Filip Michalak, z klasy 1d Jakub Kurpik i Julia Matczak, z klasy 2a Marcel Bąkowski, Karol Susłowski oraz Filip Rogoziński, z 2e Bartosz Bykowicz i Kamil Kuszak, z klasy 3a najliczniejsza obsada w składzie: Witold Bartczak, Mateusz Włodarczak, Dominik Nowak i Hubert Żółtowski, a z klasy 3d Jakub Korcz. Towarzyszyli im nauczyciele: p. Jolanta Badura, p. Beata Suluk i oraz p. Mariusz Białkowski.

Wybraliśmy trasę nr 7 „ Z Kobylnicy”, którą zawiadował p. Wiesław Brodziszewski. Przy pięknej pogodzie odwiedziliśmy Katarzynki, Uzarzewo, gdzie mieliśmy możliwość podziwiać eksponaty zgromadzone w Muzeum Przyrodniczo-Łowieckim, a także malownicze rozlewiska Cybiny w Gortatowie.

Po przybyciu na metę tradycyjnie zjedliśmy gorącą grochówkę, zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcie, a także wzięliśmy udział w losowaniu nagród. I jak zwykle niektórym dopisało szczęście…;)

Następny rajd odbędzie się wiosną i, jak ustaliliśmy, odwiedzimy wówczas poznańską Maltę.

 

Skip to content