Piłkarze Trójki z brązowym medalem MISTRZOSTW POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ

W dniu 18.11.2014 reprezentacja Gimnazjum nr 3 po trzech latach nieobecności w finałach powiatowych sprawiła miłą niespodziankę i w tegorocznej edycji zajęła trzecie miejsce. Turniej został rozegrany systemem „Każdy z Każdym”. Zwycięzcą zostało Gimnazjum z Pobiedzisk, na drugim miejscu uplasowało się Gimnazjum z Tarnowa, z tymi dwoma zespołami ponieśliśmy porażki, ale w decydującym meczu o trzecie miejsce POKONALIŚMY gimnazjalistów z Lubonia 2:0 !!!

Droga do brązowego medalu była bardzo trudna. W rozgrywkach gminnych zwyciężyliśmy z Zalasewem 4:1, z Paczkowem 6:1 i z Gimnazjum nr 2 3:2. To dało nam przepustkę do turnieju Półfinałowego. W półfinale Mistrzostw Powiatu, który odbywał się w Swarzędzu 06.11.2014, również odnieśliśmy trzy zwycięstwa. Pokonaliśmy G-Koziegłowy 5:2, G-Rokietnica 4:0 i G-Kórnik 2:1.

Reprezentację tworzyli: Nowicki Dominik, Marczak Tobiasz, Wekwert Artur, Gruchot Krzysztof, Baumann Dawid, Dudok Kacper, Pietraszewski Szymon, Misiaczyk Jakub, Sławski Łukasz, Hadyński Adrian, Nowak Michał i Gogulski Mateusz.