Finał dla nas!
Finał dla nas!

Finał dla nas!

MMiG w pilce nożnej halowej.

22 listopada 2019r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Zalasewie odbyły się mistrzostwa gminy rocznika 2007-2009 w piłce nożnej halowej, na których nasza szkoła zajęła 1 miejsce. Udział w zawodach wzięli:
Kacper Chmielewski i Jakub Jasiński z klasy 5c
Aaron Snoch z klasy 5d
Aleksander Parzonka i Wiktor Turkiewicz z klasy 6a
Oskar Mazurkiewicz, Paweł Lewandowski oraz Daniel Beres z klasy 6b
Michał Rusin z klasy 6c
Jakub Kochanowski i Patryk Majder z klasy 6d
Trenerzy: M. Białkowski i R. Dudziński

W pierwszym składzie na bramce grał Daniel Beres, w obronie Oskar Mazurkiewicz i Wiktor Turkiewicz, a w ataku – Jakub Jasiński i Jakub Kochanowski. Pierwszy mecz ze Szkołą Podstawową z Paczkowa skończył się dla nas zwycięstwem 3:0. Bramki zdobyli: Jakub Kochanowski oraz Oskar Mazurkiewicz, natomiast trzecia bramka była golem samobójczym drużyny przeciwnej. Drugi mecz nie dla był nas taki, jak byśmy tego chcieli, ponieważ przegraliśmy 1:0 ze Szkołą Podstawową nr 2 w Swarzędzu. Trzeci mecz, który decydował o tym czy wyjdziemy z grupy, graliśmy ze Szkołą Podstawową nr 2 w Zalasewie i wygraliśmy go 1:0 po bramce Jakuba Kochanowskiego.

           Dzięki temu wyszliśmy z grupy i w półfinale graliśmy ze Szkołą Podstawową nr 4 w Swarzędzu. Na wygraną musieliśmy czekać aż do rzutów karnych, ponieważ po regulaminowym czasie gry wynik wynosił 1:1 po bramce wyrównującej zdobytej przez Jakuba Jasińskiego. W rzutach karnych wygraliśmy 3:0 po golach: Oskara Mazurkiewicza, Jakuba Kochanowskiego oraz Jakuba Jasińskiego. Finał to jednocześnie rewanż ze Szkołą Podstawową nr 2 w Swarzędzu po porażce w grupie. Po zaciętej rywalizacji pokonaliśmy ich 1:0 po bramce Arona Snocha.
W rezultacie w całym turnieju zdobyliśmy 6 bramek, a straciliśmy – 2.
1 miejsce w turnieju uprawnia nas do reprezentowania gminy Swarzędz na mistrzostwach powiatu, które odbędą się w Pobiedziskach.

Skip to content