Drzwi otwarte w „Trójce”

W sobotę 15.03 br. zainteresowani szóstoklasiści oraz ich rodzice mogli zwiedzić naszą „Trójkę”. Żadne zakamarki nie miały przed nimi tajemnic, a w oprowadzanie zaangażowali się uczniowie. Na wszelkie pytania odpowiadali dyrektorzy, nauczyciele, absolwenci oraz gimnazjaliści.

Przyszłych absolwentów szkół podstawowych powitał p. dyrektor Waldemar Biskupski, który przedstawił plany na nadchodzący rok szkolny. Żywiołowy taniec zwany „Belgijką” wykonany przez uczniów z klasy II c oraz z zaprzyjaźnionego Gimnazjum KSW w Poznaniu, a także popisy wokalne gimnazjalistów i absolwentów dodatkowo uatrakcyjniały pobyt w murach naszej szkoły. Miłośnicy dobrej, europejskiej kuchni mogli posmakować pyszności przygotowane przez młodzież, a nawet popodglądać kuchnię przez „dziurkę od klucza”. Festyn europejski oraz mecze rozegrane na salach sportowych towarzyszyły „drzwiom otwartym”.

Wśród zwiedzających można było usłyszeć głosy, że szkoła jest ładna, przestronna, nauczyciele sympatyczni, a słowa absolwentów „Trójki” brzmią bardzo przekonująco i zachęcają do podjęcia nauki w Gim-3.