Dla Kuby
Dla Kuby

Dla Kuby

Oj zadziało się, zadziało w Trójce – a wszystko dla Kuby Gajewskiego z 2A

W ostatnią niedzielę, 11 października odbyła się wielka impreza charytatywna – AKTYWNY SWARZĘDZ DLA KUBY, której celem było zebranie funduszy na zakup  nowoczesnego wózka dla ucznia naszej szkoły Kuby Gajewskiego z 2a.  

A o taki wózek chodzi: http://www.sunrise-medical.pl/b4m-productdetail.asp?pkProductID=38

Nad imprezą honorowy patronat objął Burmistrz Miasta i Gminy Swarzędz, pan Marian Szkudlarek. Swoją obecnością imprezę zaszczycili także: poseł na Sejm RP p. Bożena Szydłowska, wice burmistrz Miasta i Gm. Swarzędz p. Grzegorz Taterka, przewodnicząca Rady Miasta p. Barbara Czachura, radni Rady Powiatu Poznańskiego pp. Marek Lis i Paweł Bocian, a także prezes stowarzyszenia Bezpieczna Gmina p. Marek Kamiński.

Jej głównymi organizatorami byli: BRODEX , PROJEKT M  oraz 2B ACTIVE, a także inne firmy i osoby prywatne, które włączyły się w przygotowania, za co należą się im wyrazy uznania.

Atrakcji było co niemiara.

Można było wziąć udział w rajdzie rowerowym dookoła Jeziora Swarzędzkiego lub wybrać opcję dla bardziej zaawansowanych sportowo i ją przebiec. Można było postrzelać z wiatrówki, popodziwiać piękne motocykle, a nawet w nich posiedzieć, potrenować na rowerze spinningowym, zmierzyć się z podnoszeniem sztangi pod czujną opieką trenera, zdobyć zaproszenie do  2b Active Fitness .

Uczestnicy imprezy mogli także posłuchać fascynujących historii z wyprawy w Andy i zobaczyć jak są piękne podczas prelekcji p. Jarosława Łączki, zobaczyć pokazy zawodników z Kuzi Sport, których akrobatyczne wręcz zdolności wzbudzały zachwyt w zebranych i  powinny każdego zmobilizować do zajęć sportowych. Spragnieni i zgłodniali mogli wypić coś ciepłego, zjeść pyszny bigos i inne smakowitości z grilla. W kąciku dla najmłodszych można było ozdobić twarz pięknymi malunkami lub wykonać tradycyjny malunek.

Ten, kto czuje w sobie żyłkę hazardzisty, mógł wziąć udział w licytacji i zdobyć np. weekendowy pobyt w Pałacu Wąsów, a także inne atrakcyjne wygrane..

Oprawę muzyczną całej imprezie zapewnił zespół Puzzle Band, a  całość niezwykle profesjonalnie prowadzili pracownicy Telewizji Swarzędzkiej, którzy zachęcali do wspólnej zabawy.

Wszyscy świetnie się bawili i tylko szkoda, że mimo pięknej, słonecznej pogody frekwencja nie była za wysoka…Udało się zebrać 2475 zł – http://telewizjastk.pl/2786,aktywny-swarzedz-dla-kuby

W imieniu Kuby i jego mamy – p. Magdaleny Gajewskiej wszystkim bardzo dziękujemy za wsparcie i zapraszamy za rok!

 Informacje o Kubie można odnaleźć na blogu:

https://jakubgajewski.wordpress.com/

Jest on podopiecznym fundacji  „Zdążyć z Pomocą” , a gdyby ktoś, kto nie mógł wziąć udziału w niedzielnej imprezie, chciał wpłacić jakąś kwotę:

Fundacja „Zdążyć z pomocą”

  1. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa

Bank BPH S.A.

15 1060 0076 0000 3310 0018 2615

tytułem: „13376 Gajewski Jakub Michał darowizna na pomoc i ochronę zdrowia”

Skip to content