Wycieczka klasy 4c
Wycieczka klasy 4c

     W poniedziałek, 10 października klasa 4 c pojechała na wycieczkę integracyjną do Promna. Aby tam się dostać jechaliśmy zarówno autobusem, jak i pociągiem – niektórzy pierwszy raz z życiu!

            Na miejscu uczniowie poznali instruktorów z firmy www.sunshineevents.pl, zostali podzieleni na grupy i zaczęli zabawę! W zespołach wykonywali wiele działań: biegali w ogromnych trzyosobowych spodniach na czas, próbowali przesunąć dużą, nadmuchaną rurę skacząc w jednym rytmie, strzelali z kuszy i pistoletu na kulki do tarczy, uczyli się jak zrobić szałas, walczyli o flagi…

    Czas spędzili bardzo intensywnie, wszystkim się bardzo podobało, a wielu chciałoby przyjechać tam jeszcze raz!

Co o wycieczce powiedzieli jej uczestnicy?

Martyna:

Wycieczka mi się bardzo podobała, była bardzo ciekawa, dużo się działo, strzelaliśmy z karabinu i z pistoletu oraz z łuku. Z tej wycieczki najbardziej podobała mi się zabawa w flagi: musieliśmy je zdobywać. Chcę więcej takich wycieczek!

Nadia:

Moja opinie na temat wycieczki: fajna, ucząca wielu rzeczy, mili instruktorzy.

Maciej:

Wycieczka była bardzo fajna. Na wycieczce najbardziej podobało mi się strzelanie z łuku i z karabinu oraz z pistoletu. Mam nadzieję, że jeszcze tam wrócimy z całą klasą i będziemy się świetnie bawić.

 Amelka:

Na wycieczce było bardzo fajnie, bardzo podobało mi się strzelanie z łuku i pistoletu, zupa była dobra. Chce tam jeszcze wrócić!

 Jeremiasz:

10.10-super data! Nasza wycieczka! Wszystko było fajne- podróż autobusem, pociągiem i sam pobyt! Najbardziej podobało mi się strzelanie z łuku, pistoletu, karabinu i wojna o flagi. Chciałbym wrócić tam jeszcze raz z klasą.

 Maksymilian:

Wycieczka była super. Na wycieczce najbardziej podobała mi się wojna na łuki, tylko szkoda, że walka nie była organizowana grupa na grupę. Podsumowując wycieczka była ciekawa i emocjonująca, chciałbym pojechać tam jeszcze raz.

Franciszek:

Wycieczka była bardzo interesująca. Najbardziej podobało mi się strzelanie z łuków, karabinu i pistoletu, ponieważ wtedy wszyscy się bawili. Tak naprawdę wszystko było fajne i uważam, że cała wycieczka była bardzo udana.

Mikołaj:

Wycieczka była fantastyczna. Najbardziej podobała mi się bitwa na flagi. Spędziliśmy razem aktywnie czas na świeżym powietrzu. Trzeba to kiedyś powtórzyć.

Jan:

Wycieczka była super. Podobało mi się strzelanie z pistoletu i z łuku oraz zadania na punkty, które mieliśmy do zrobienia.

Kornelia:

Bardzo mi się podobała wojna na flagi, budowanie szałasów i strzelanie w przeciwnika.

Julia:

Wycieczka była bardzo fajna. Najbardziej podobało mi się strzelanie z łuku i gra w flagi.

Zuzia:

Na wycieczce było bardzo fajnie. Najbardziej podobało mi się strzelanie z łuku i wojna na flagi, i zadania w grupach. To była bardzo fajna wycieczka!

Nicole:

Wycieczka była według mnie bardzo fajna, ponieważ można było się dowiedzieć jak zrobić szałas. Fajne było strzelanie z łuku i broni do celu, wojna o flagi i zabawy.

Paweł:

Wycieczka była bardzo ciekawa. Dużo się na niej działo. Najbardziej podobała mi się zabawa w flagi. Nauczyłem się strzelać z łuku.

Zlata:

Podobało mi się strzelanie z łuku oraz pistoletu, różne konkursy i gry zespołowe. Jeśli będzie to możliwe, odwiedzę to miejsce ponownie.

Karina:

Na wycieczkę pojechaliśmy autobusem i pociągiem. Było dużo zabaw, jedliśmy też zupę. Bardzo mi się podobało.

Artur:

Na wycieczce bardzo mi się podobało – szczególnie strzelanie z łuku i broni do celu. Najbardziej podobało mi się to, że jechaliśmy pociągiem – ja pierwszy raz w życiu.

Skip to content