To był bal nad bale.
To był bal nad bale.

     Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią w mury naszej szkoły powrócił tradycyjny Bal Absolwentów. 15.06.2022 o godzinie 17.00 dźwiękiem poloneza rozpoczęła się zabawa.

     To popołudnie i wieczór były absolutnie fantastyczne pod każdym względem. Rodzice zadbali o każdy szczegół – wystrój sali, ozdobienie stołów, jedzenie, napoje i mini przystawki, DJ, fotobudka – było wszystko i do tego w pięknej oprawie. 

     O 16.30 zaczęli się schodzić bohaterowie wieczoru – absolwenci. Prześliczne suknie dziewcząt, eleganckie stroje chłopców przyciągały wzrok każdego. Prezentowali się naprawdę fantastycznie. W mury szkoły wkraczali po dywanie wśród szpaleru biało-fioletowych balonów. Myślę, że każdy w tym momencie czuł się wyjątkowo. Dziewczyny otrzymywały kwiaty mocowane do ręki. Taka sympatyczna pamiątka tego niezwykłego wydarzenia.

       Podczas poloneza wyglądali dostojnie. Układ, tak długo ćwiczony pod okiem p. Justyny Malinowskiej, zachwycił precyzją wykonania i stopniem trudności poszczególnych figur. Potem były zdjęcia, tańce, rozmowy i śmiech, czyli wspólna zabawa, podczas której liczyło się tylko jedno – wykorzystać te 5 godzin i mieć świetne wspomnienia. 

     To był piękny czas.

Skip to content