Opowieść wigilijna
Opowieść wigilijna

     Pod koniec grudnia uczniowie klas 5B, 5C, 5D oraz 6C pojechali do Teatru im. Aleksandra Fredry w Gnieźnie na spektakl będący adaptacją „Opowieści wigilijnej” Karola Dickensa. Wcześniej w szkole obejrzeli ekranizację filmową tego samego tekstu, by móc porównać dwa różne ujęcia ich przyszłej lektury.
Co sami uczestnicy sądzą o przedstawieniu:
Zuzia: Moim zdaniem wycieczka do Gniezna do teatru na „Opowieść wigilijną” była bardzo interesująca. Bardzo mi się podobała gra aktorska i cała fabuła. Z ogromną ciekawością obserwowałam treść przedstawienia. Wyjazd uważam za bardzo udany.
Amelka: Moim zdaniem wycieczka do teatru była ciekawa, dlatego że bo bardzo podobała mi się historia, o której opowiadał spektakl. Bardzo chciałabym tam jeszcze raz pojechać.
Jeremiasz: 18.12 razem z 5d, 5b i 6c pojechaliśmy do Teatru do Gniezna na przedstawienie pt. „Opowieść Wigilijna”. Przedstawienie podobało mi się bardziej niż film o tym samym tytule. Historia przedstawiona była z jednej strony poważnie, a z drugiej strony zabawnie. Uważam, że był to udany wyjazd.
Martyna: Według mnie była to bardzo fajna wycieczka do teatru. Podobał mi się cały spektakl: był bardzo interesujący i ciekawy. Było bardzo fajnie jeszcze zanim wyjechaliśmy do teatru w szkole, a w szczególności kiedy oglądaliśmy film pt. „Opowieść wigilijna”. Mam nadzieję, że będzie więcej takich fajnych wycieczek do teatru, bo lubię oglądać grę aktorską. Bardzo mi się podobało – według mnie była to jedna z najlepszych wycieczek na jakiej byliśmy.
Skip to content