Konkurs na wykonanie zakładki do książki – wyniki
Konkurs na wykonanie zakładki do książki – wyniki

     Kolejny konkurs zorganizowany przez Bibliotekę szkolną polegał na wykonaniu zakładki do książki. Brali w nim udział uczniowie klas młodszych.

     Otrzymaliśmy mnóstwo pięknych prac i wybór tych najciekawszych był niezwykle trudny. Po długich obradach Jury konkursowe zadecydowało, że na poziomie klas pierwszych najpiękniejsze okładki wykonali: Marcel Karbowski z 1A, który zajął pierwsze miejsce, drugie miejsca ex aequo zajęli: Ula Tomczyk z 1A, Aleks Wasilewski z 1B, Zosia Fromm z 1E, a trzecie Tomek Siwa z 1A oraz Wiktoria Malska z 1B.

     Z klas drugich pierwsze miejsce zajęła Olga Małecka z klasy 2A oraz Barbara Antolak z 2C, drugie miejsce uczennica z klasy 2A Martynka Bielak, trzecie miejsca ex aequo zajęli: Teodor Konowałów 2B, Michalina Marciniak z 2A, Marcel Nowak z 2B oraz Marianna Cieślak z 2B.

    Z klas 3 na najwyższe wyróżnienie zasługują:  Nadia Lesińska z 3C, Dawid Pawlak z 3C oraz Aleksandra Kurpisz z 3D, którzy zajęli pierwsze miejsce. Drugie miejsce zajęła Nina Lewandowska z 3c oraz Gabrysia Proch z 3C, a trzecie miejsce Wiktor Klapa z 3B.

     Gratulujemy nagrodzonym, a wszystkich zapraszamy do obejrzenia wykonanych zakładek.

Skip to content