I Rodzinny Rajd rowerowy z nami
I Rodzinny Rajd rowerowy z nami

11.09.2021 o godzinie 9.00 rozpoczął się I Rodzinny Rajd Rowerowy w SP3. Słoneczne promienie towarzyszyły pierwszej grupie rajdowców. Porwali się oni na najdłuższą trasę – wyruszyli na Dziewiczą Górę. Następne grupy, które wybrały mniejsze dystanse, miały startować co 10 minut od godziny 11.00. Celem było spotkanie na polanie koło leśniczówki w Gruszczynie.

Wszystko zaplanowane, wyliczone, przygotowane, a tu pogoda zaskoczyła wszystkich. Zagrzmiało i lunęło. Co robić? Dziewicza Góra prawie zdobyta, ale pozostałe trasy bez uczestników. Czekamy, denerwujemy się i marzymy o braku deszczu jeszcze przez kilka godzin. Chyba jednak zasłużyliśmy na ten rajd – po deszczu wyszło słońce. Jego ciepłe promienie przypomniały, że lato jeszcze ostatniego słowa nie powiedziało.

Na polanie zabawa trwała w najlepsze – malowanie twarzy, bańki, piłka nożna, węże, tańce – to tylko niektóre atrakcje. Do tego grochówka, kiełbaski, herbata.

To była wspaniała sobota. Co było najważniejsze? Świetny humor dopisywał cały czas – i w słońcu, i w deszczu – a w ten wrześniowy dzień spotkali się rodzice, dzieci i nauczyciele. To były nasze wspólne godziny i to jest najwspanialsze. Dziękujemy za wspólny projekt i wspólną realizację.

Poniżej fotograficzne wspomnienia:

Skip to content