III Rodzinny Rajd Pieszo -Rowerowy już wkrótce! Zapraszamy!
III Rodzinny Rajd Pieszo -Rowerowy już wkrótce! Zapraszamy!
     16 września 2023 roku odbędzie się III Rodzinny Rajd Pieszo-Rowerowy. Proponujemy Państwu udział w następujących trasach:
– krótka – około 7 km,
– średnia – około 15 km,
– długa – około 30 km,
– piesza – około 7 km (w tym roku z powodu bezpieczeństwa nie zabieramy na trasę hulajnóg).
Koszt uczestnictwa w rajdzie jednego zgłoszenia (cała rodzina) to 30 złotych. Pieniądze wpłacają Państwo u wychowawcy klasy. Zarówno zgłoszenia uczestnictwa, jak i wpłaty za rajd przyjmujemy do 13 września 2023 roku. Na mecie czekać będzie poczęstunek (grill, grochówka, kawa, herbata i coś słodkiego) oraz przygotowane dla dzieci atrakcje.
1. Zgodnie z regulaminem rajdu:
[…] Każdy uczestnik powinien posiadać sprawny technicznie rower, (wyposażony w hamulec, dzwonek, szkło odblaskowe z tyłu, sprawnie działające oświetlenie) oraz musi posiadać kask. […]
2. Prosimy o śledzenie na bieżąco strony szkoły 3swarzedz.pl i Facebooka szkolnego; informacja z podziałem na grupy i godzinami wyjazdu pojawi się w piątek 15 września 2023 roku. Rozpoczęcie rajdu planujemy o godzinie 8.30. Starty będą odbywały się falowo (kolejne grupy w równych odstępach czasowych, zaczynając od najtrudniejszych tras, a kończąc na najkrótszej).
Przewidywany czas zakończenia rajdu: 14:00
Link do formularza zgłoszeniowego: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx…
Organizatorzy
Skip to content